Login

Kurzy potápění 

Vítejte a pojďte zkusit potápění nebo jeden z mnoha kurzů!

Ponořte se s Barakudou do světa ticha a poznejte krásy potápění! 
Pojďte se při jednom z mnoha kurzů potápění podívat pod hladinu na to, co jste dosud viděli jen v televizi! S našimi zkušenými instruktory potápění je po absolvování kurzu potápění zábavné, snadné, ale hlavně bezpečné. To vám potvrdí přes tisíc vycvičených bez nehody.
 

V kurzu potápění se postupně přes výcvik v bazénu a potom i v terénu naučíte spolehlivě používat dýchací přístroj a získat tak potápěčskou kvalifikaci v renomovaných systémech CMAS a IANTD. Po kuzu potápění získáte mezinárodně uznávaný potápěčský průkaz a kvalifikační potápěčskou kartu. Kurz potápění si z bohaté nabídky vyberete takový, jaký odpovídá vašim přáním a schopnostem. Na akcích Barakudy vás pak budou při potápění doprovázet a pomáhat vám naši zkušení členové.

Na základě vašich požadavků je možno zorganizovat mimo standardní nabídky kurzy potápění, školení a přednášky na jakákoli témata, která vás zajímají, např. potápění pod ledem, navigace, mapování pod vodou, potápěčské počítače, dekompresní problematika, atd. Je možné zorganizovat kurzy potápění pro specifické skupiny, mládež, seniory, teambuilding, intenzivní kurzy, individuální kurzy. Dlouhodobým procesem je příprava aktivních potápěčů na instruktorskou kariéru nebo školení stávajících instruktorů pro další specializace. Technické zázemí Barakudy je perfektně vybaveno na nejnáročněší technické potápění.

Chcete to zkusit? Můžete si u nás objednat zkušební ponor!

Chcete to zkusit? Můžete si u nás objednat zkušební ponor!Zkušení instruktoři vás v bazénu seznámí bezpečně se základy potápění a můžete si tak zkusit beztížný stav. Nebo vás provedou v našich lomech nebo v moři do malé hloubky, doslova za ruku za poznáním podvodní říše. Pakliže se do půl roku rozhodnete pro standardní základní kurz potápění, bude vám cena Zkušebního ponoru odečtena od kurzovného, tedy exkurzi máte zdarma!
 

Zkušební ponor zahrnuje:

  • zapůjčení veškeré potápěčské výstroje
  • informace instruktora o bezpečnosti před ponorem
  • osobní doprovod instruktora nebo divemastera

Zkušební ponory probíhají každé pondelí od 20 - 22 hod na bazénu Slavia, zahájení od 19:30 v klubu Barakuda u bazénu. V případě zájmu nás kontaktujte  prosím den předem!


Zkušební ponor v bazénu: 600,- (mládež do 15 let 450,-)
Zkušební ponor v ČR: 700,- (do 15 let 500,-), bez dopravy a vstupu
Zkušební ponor u moře: 900,- (mládež do 15 let 750,-)

Mám zájem o potápěčskou exkurzi, ponor na zkoušku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Mám zájem o potápěčský kurz:*
Měli jste již nějaký potápěčský kurz?:*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Barakuda - kurzy potápění, škola potápění, zájezdy, potápěčský klub a e-shop potápěčské potřeby
Od 1.6.2020 je eshop vypnutý !!

Created by © 2007-18 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign